JNA klan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pro klan :)
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Biranje co lidera za klan JNA-A tim!

Ići dole 
5 posters

Ko od navedenih treba da bude co lider klana?
Archim0de
Biranje co lidera za klan JNA-A tim! I_vote_lcap0%Biranje co lidera za klan JNA-A tim! I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
-aTi
Biranje co lidera za klan JNA-A tim! I_vote_lcap43%Biranje co lidera za klan JNA-A tim! I_vote_rcap
 43% [ 3 ]
walker
Biranje co lidera za klan JNA-A tim! I_vote_lcap14%Biranje co lidera za klan JNA-A tim! I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
TnT
Biranje co lidera za klan JNA-A tim! I_vote_lcap29%Biranje co lidera za klan JNA-A tim! I_vote_rcap
 29% [ 2 ]
Baja Mali Knindza
Biranje co lidera za klan JNA-A tim! I_vote_lcap14%Biranje co lidera za klan JNA-A tim! I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 7
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
TnT

TnT


Broj poruka : 37
Godina : 35
Datum upisa : 27.06.2008

Biranje co lidera za klan JNA-A tim! Empty
PočaljiNaslov: Biranje co lidera za klan JNA-A tim!   Biranje co lidera za klan JNA-A tim! EmptySub Jun 28, 2008 5:06 am

Znaci neka svako iznese svoje misljenje i neka glasa po svojoj zelji!


Poslednji izmenio TnT dana Sub Jun 28, 2008 8:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
g@mer <3 ^JNA^

g@mer <3 ^JNA^


Broj poruka : 21
Godina : 30
Location : Majdanpek
Datum upisa : 27.05.2008

Biranje co lidera za klan JNA-A tim! Empty
PočaljiNaslov: Re: Biranje co lidera za klan JNA-A tim!   Biranje co lidera za klan JNA-A tim! EmptySub Jun 28, 2008 7:56 am

pa treba da bud taj koji je 99%dnevno na msn...i koji je igraoskoro svaki cw...a ne onaj koji kako kad dolazi na msn i na cw..po meni treba da bude TnT or Walker....neznam za kog da glasam!
Nazad na vrh Ići dole
Archim0de




Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2008

Biranje co lidera za klan JNA-A tim! Empty
PočaljiNaslov: Re: Biranje co lidera za klan JNA-A tim!   Biranje co lidera za klan JNA-A tim! EmptySub Jun 28, 2008 10:28 am

pa to znaci da bi ja trebo bit co leader jer sam cjeli dan na msnu i igram svaki cw...u prvoj sam...itd znaci archim0de je co-leader
Nazad na vrh Ići dole
TnT

TnT


Broj poruka : 37
Godina : 35
Datum upisa : 27.06.2008

Biranje co lidera za klan JNA-A tim! Empty
PočaljiNaslov: Re: Biranje co lidera za klan JNA-A tim!   Biranje co lidera za klan JNA-A tim! EmptySub Jun 28, 2008 11:44 am

ma ljudi nema svadje ko god da bude treba da ispunjava ono sto je potrebno da radi co lider! A na kraju krajeva o tome najvise odlucuje choka jer je on lider! Mozda ovo glasanje nista ne znaci!
Nazad na vrh Ići dole
- aTi

- aTi


Broj poruka : 17
Location : Majdanpek
Datum upisa : 20.06.2008

Biranje co lidera za klan JNA-A tim! Empty
PočaljiNaslov: Re: Biranje co lidera za klan JNA-A tim!   Biranje co lidera za klan JNA-A tim! EmptySub Jun 28, 2008 2:10 pm

upravu si trebo si prvo da pitas choku da otvoris ovu temu
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 18
Godina : 34
Location : majdanpek
Datum upisa : 26.05.2008

Biranje co lidera za klan JNA-A tim! Empty
PočaljiNaslov: Re: Biranje co lidera za klan JNA-A tim!   Biranje co lidera za klan JNA-A tim! EmptyNed Jun 29, 2008 6:50 am

ljudi polako co-lider nije neka pozicija ali svi mozete da je glumite al samo morate da vodite racuna da imate sve igrace sto igraju sa nama da ih imate na msn to je kao prvo a co-lider ce raditi isto sto i ja zezacese zakazivace cw-ove ja nemam nista protiv evo msn od nasih najboljih igraca pa kad treba neki cw samo zovite hvala


TnT tntsnc@hotmail.com

baja kleut_milos1994@yahoo.com

archim0de kiki.majmun@hotmail.com

H1GHL@NDER gorance.j@hotmail.com

CHOKA drzarnrchoka@hotmail.com

walker norris_chuck@live.com

gigaset jovan_zubovic@hotmail.com

aTi birisici@hotmail.com


Poslednji izmenio Admin dana Ned Jun 29, 2008 10:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://jnacsklan.serbianforum.info
Sponsored content





Biranje co lidera za klan JNA-A tim! Empty
PočaljiNaslov: Re: Biranje co lidera za klan JNA-A tim!   Biranje co lidera za klan JNA-A tim! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Biranje co lidera za klan JNA-A tim!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
JNA klan :: -Info- :: Diskusije-
Skoči na: